سیم پر کربن

سیم پر کربن

مفتول فنری پر کربن

در سیم پر کربن وزن کربن ۰/۶ تا ۱/۴ درصد می باشد و معمولا در مکان هایی که حرارت یا فشار زیاد نباشد مورده استفاده قرار می گیرد از این رو قیمت سیم پر کربن هم ارزان تر از گونه های دیگر است . این گونه مفتول با دوام تر و سخت تر از مفتول های غیر آلیاژی می باشد و همچنین مقاومت بالایی نسبت به سایش و خوردگی دارند و به همین جهت در ساخت انواع تیغه های اره ها مورد استفاده قرار می گیرند از موارد کاربرد دیگر آن نیز در ساخت کمک فنر چرخ های هواپیما ، سیم های آلات موسیقی و شمشیر ها و صنایع چوبی و مبلمان و کشاورزی کاربرد دارد. خرید سیم پر کربن

عامل اصلی تعیین استحکام و سختی فولاد ،میزان کربن آن می باشد البته وجود عناصری چون منگنز ، فسفر گوگرد ، تنگستن در مفتول فولاد پر کربن موثر است.

این گونه مفتول فنری دارای خاصیت ارتجاعی خوبی می باشند ، به طوریکه این نوع خاصیت این گونه مفتول ها با توجه به بالا بودن عنصر سیلیس به کار رفته در مفتول فنری باعث خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته بالای آن می شود .
همچنین وجود کروم مفتول را دربرابر خوردگی افزایش می دهد . فروش سیم پر کربن

خرید سیم مفتول فنری(مفتول پرکربن) از شرکت آسیا سیم

اگر مواردی مانند قیمت سیم پر کربن برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان محصول با کیفیتی را با قیمت مناسب خریداری و دریافت نمایید، ما به شما آسیا سیم را پیشنهاد می‌دهیم.
کارخانه تولیدی آسیا سیم با داشتن کادری مجرب در تولید محصولات آهن آلات، کیفیت عالی محصولات، عرضه در سراسر کشور، امکان ثبت به صورت آنلاین یا تلفنی، داشتن کارشناسان مجرب فروش، داشتن کارشناسان مجرب بررسی کیفیت، تولید انبوه و صادرات محصولات فرصتی را فراهم آورده است تا شما بتوانید محصول مورد نیاز خود را با بهترین شرایط دریافت نمایید جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد قیمت مفتول پر کربن یا محصولات مرتبط با کارشناسان ما تماس بگیرید. تولید کننده سیم پر کرین

سیم پر کربن